هتل ترنج کیش
این مرکز اقامتی خاص و منحصر به فرد شامل دو هتل پنج ستاره در خشکی و دریا بوده که در مجموعه دارای ۱۳۰ ویلا با متراژهای ۴۰ تا ۶۵ متر می باشد. در قسمت ورودی بعد از گذشتن از پارکینگ مجموعه به هتل ساحلی می رسید. این هتل در ساحل زیبای خلیج همیشه فارس در چهار طبقه و با نمایی ترکیبی از سنت و مدرنیته پذیرای میهمانان تور کیش می باشد.
هتل ترنج
هدف از ساخت این مجموعه تجربه یک زندگی رویایی - دریایی و اقامت بر روی آب برای میهمانان و دید کامل به غروب ساحل جزیره کیش می باشد. این هتل شامل 102 اتاق و یک رستوران مجلل در مرکز طرح ترنج است.ضمنا هتل ساحلی مجهز به : رستورانی بر روی آب، آب نمای موزیکال ، قایق های چوبی، سالن ماساژ و یوگا می باشد. مجموعه به طور کل از رستوران های روباز و سر پوشیده ، کافی شاپ یخی، فروشگاه ، سرزمین بازی، فضاهای ورزشی، حمام آفتاب، استخر در بام هتل و … تشکیل یافته است.


 هتل ترنج کیش
این هتل دریایی به صورت ویلایی روی آب و به شکل ترنج ساخته شده است.راه دسترسی به این اتاق های این هتل از طریق اسکله های چوبی است که این اتاق ها را به هم مرتبط می کند.مسیری که از خشکی به هتل متصل می شود از طریق اسکله شیشه ای خواهد بود که به طور قطع برای میهمانان بسیار جذاب است.این هنل زیبا در نوروز سال 94 افتتاح گردید .

برگرفته از سایت تور و بلیط کیش : ticketkish.ir

شما اینجا هستید: Home هتل هتل ترنج کیش