هتل هبتور گرند ریزورت اند اسپا دبی

هتل هبتورگرند ریزورت اند اسپا (Habtoor Grand Resort & Spa) از هتل های 5 ستاره و معروف دبی است .این مرکز اقامتی و تفریحی مجلل در ساحل جمیرا واقع شده و چشم انداز زیبایی از دریا و باغ دارد .

هتل هبتورگرند ریزورت اند اسپا

 هتل شامل ۴۴۶ اتاق وسوئیت لوکس و بزرگ در ۱۴ نوع متفاوت است که مجهزبه مبلمان زیبا، حمام بزرگ، اینترنت، گاوصندوق و سیستم تهویه مطبوع می باشد.هتل هبتورگرند دارای ۱۸رستوران با انواع غذاهای دریایی، تایلندی، سنتی لبنان و…می باشد.برخی رستوران های هتل ویژه سروغذاهای محلی خاص است. به عنوان مثال رستوران شاه جهان (Shahjahan) مخصوص سرو غذاهای هندی است و در رستوران لوچیانو (Luciano) غذاهای ایتالیایی ارائه می گردد.

 

هتل هبتورگرند ریزورت اند اسپا

 از جمله امکانات این هتل باشکوه می توان به : آرایشگاه،‌ سالن زیبایی، آسانسور، مرکز بدنسازی، جکوزی، حمام بخار، استخرکودکان، صرافی وسرویس بیدار باش (Wakeup)، پارکینگ سرپوشیده، اطوشویی، باشگاه شبانه، اتاق کنفرانس مجهز به مساحت ۹۰۰ متر مربع و دو استخر روباز که اطراف آن را باغ های زیبا احاطه کرده است اشاره داشت.

هتل هبتورگرند ریزورت اند اسپا

این هتل دارای ساحل بزرگ و اختصاصی مدرن است.در این هتل می توان ورزش های مختلفی چون  تنیس، والیبال ساحلی ، اسکواش، فوتبال ساحلی و نیز انواع ورزش های آبی از قبیل بادسواری، اسکی روی آب، جت اسکی و غواصی را تجربه نمود .

 

هتل هبتورگرند ریزورت اند اسپا

 فاصله هتل تا مرکز خرید امارات که یکی از بزرگترین مجتمع های تفریحی، تجاری خاورمیانه می باشد، با ماشین ۱۰ دقیقه تا مرکز شهر دبی تقریباً ۱۵ دقیقه و تا فرودگاه بین المللی دبی حدود ۳۰ دقیقه فاصله دارد.

آدرس:ساحل جمیرا

منبع سایت تور و بلیط دبی : dubaiticketnet.ir

شما اینجا هستید: Home هتل هتل هبتور گرند ریزورت اند اسپا دبی